tisk.digi.cz

barevný tisk obálek i s okýnkem! (video)

barevný tisk obálek i s okýnkem! (video) / 23.05.2009

Již teď si unás můžete zadat kalkulaci a nechat potisknout jakékoliv obálky. Umíme tisknout i na obálky s okýnkem! A to díky super-rychlé ink-jetové technologii. Díky této technologii jsem schopni dosahovat i velmi příznivých cen, které se kalkulují v závislosti na pokrytí barvou. Barevná obálka s logotypem v levém horním rohu vás vyjde na cca 0,80 Kč včetně samolepící DL obálky s okýnkem!. Tisknutelné jsou prakticky všechny ploché (bez bublinek a pod.) obálky až do velikosti formátu A3+.
Problémem nejsou ani variabilní data, která nám dodáte např. v Excelu (nebo v jiné databázi). A my vytiskneme na obálky požadované adresy, či jiné texty.

Touto technologii tiskneme také barevné letáky a tiskoviny v tzv. komunikační barvě*. Ceny za tyto barevné dokumenty jsou přitom stejné jako za černobílé! Cena jedné stránky A4 se pohybuje kolem 1 Kč, závisí však na pokrytí barvou a zvoleném papíru.

tisk obálek from tisk.digi.cz on Vimeo.

*
komunikační barva = určena pro běžné barevné dokumenty s grafy, zvýrazněným textem nebo vektorovými obrázky, clip-arty a podobně. Hodí se výborně na levné letáky, výroční a jiné zprávy, školící materiály a podobně.